Spotkanie pomiędzy Arsenal i Burnley zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Emirates Stadium

Dnia 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy Arsenal a Burnley.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal a Burnley wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Burnley: Ashley Westwood 25' Josh Brownhill 30'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania - David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Arsenal stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brentford a Burnley podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Liverpool.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Ashley Westwood nieustannie serwują swoim wiernym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na brutalne faule, spektakularne asysty czy bramki gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Arsenal oraz Burnley oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Emirates Stadium.