Arsenal vs Brentford, wynik meczu 2-1

Arsenal vs Brentford 2-1. W dniu 2022-02-19 15:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Arsenal a Brentford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arsenal oraz Brentford zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: E. Smith Rowe 48' 1-0 A. Lacazette B. Saka 79' 2-0 T. Partey C. Nørgaard 90' 2-1 K. Ajer

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Magalhães 86'

Żółte kartki Brentford: Pontus Jansson 81'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Jonathan Moss, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arsenal zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Watford oraz Leicester a Brentford z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Burnley.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z zdolnych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Gabriel Magalhães Pontus Jansson nieustannie sprawiają wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to zmagania usypiające. Systematycznie obserwujemy efektowne asysty i bramki, bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Arsenal oraz Brentford z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Emirates Stadium.