Na obiekcie St. Mary's Stadium dnia 2022-04-16 14:00 miało miejsce spotkanie Southampton kontra Arsenal - wynik końcowy 1-0

Southampton kontra Arsenal, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-04-16 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 33. Zmierzyły się Southampton i Arsenal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Southampton a Arsenal wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Bednarek 44' 1-0 M. Elyounoussi

Żółte kartki Southampton: Armando Broja 56' Shane Long 90'

Żółte kartki Arsenal: Ben White 90'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Southampton stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami Brighton i Crystal Palace. Kolejno natomiast Arsenal z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i West Ham.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Armando Broja Ben White systematycznie sprawiają wyborowym kibicom wiele przeżyć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty oraz gole dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Southampton i Arsenal i ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, St. Mary's Stadium.