Mecz West Ham vs Arsenal zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-05-01 15:30 na obiekcie London Stadium

W dniu 2022-05-01 15:30 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy West Ham a Arsenal.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy West Ham i Arsenal wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: R. Holding 38' 0-1 B. Saka J. Bowen 45' 1-1 V. Coufal Gabriel Magalhães 54' 1-2 Gabriel Martinelli

Żółte kartki West Ham: Jarrod Bowen 52' Aaron Cresswell 90'

Żółte kartki Arsenal: Bukayo Saka 49' Edward Nketiah 90'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu West Ham zmierzy się już z Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Norwich i Manchester City a Arsenal z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Newcastle.

Liczni fani śledzą interesujące poczynania ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Jarrod Bowen Bukayo Saka nieprzerwanie sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami są zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak West Ham i Arsenal z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, London Stadium.