Dnia 2022-08-05 19:00 odbył się mecz Crystal Palace kontra Arsenal - wynik końcowy 0-2

Crystal Palace kontra Arsenal 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace a Arsenal zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-08-05 19:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace i Arsenal.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 20' 0-1 O. Zinchenko M. Guéhi 85' 0-2

Żółte kartki Crystal Palace: Nathaniel Clyne 64'

Żółte kartki Arsenal: Granit Xhaka 44' Ben White 60'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Manchester City a Arsenal podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Fulham.

Wierni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Nathaniel Clyne Granit Xhaka raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych emocji. Walki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że potyczki przynudzają. Wielokrotnie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Crystal Palace oraz Arsenal w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.