Spotkanie Arsenal - Nottingham Forest zakończone wynikiem 5-0 na obiekcie Emirates Stadium

Arsenal - Nottingham Forest, wynik 5-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Arsenal i Nottingham Forest wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-10-30 14:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Arsenal a Nottingham Forest.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 5' 1-0 B. Saka R. Nelson 49' 2-0 R. Nelson 52' 3-0 Gabriel Jesus T. Partey 57' 4-0 R. Nelson M. Ødegaard 78' 5-0 Gabriel Jesus

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Nottingham Forest: Morgan Gibbs-White 44'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny arbiter meczu to Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arsenal zmierzy się już z FC Zurich, następne spotkania z drużynami Chelsea i Brighton natomiast Nottingham Forest z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Crystal Palace.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Morgan Gibbs-White nieustannie zapewniają kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami okazują się zażarte, rzadko zdarza się, że mecze nas męczą. Zdarzają się niezwykłe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Arsenal i Nottingham Forest i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Emirates Stadium.