Dnia 2023-01-03 19:45 odbyło się spotkanie pomiędzy Arsenal i Newcastle: końcowy wynik 0-0

Dnia 2023-01-03 19:45 na obiekcie sportowym Emirates Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Arsenal a Newcastle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal a Newcastle wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal: Edward Nketiah 32' Martin Ødegaard 40' Granit Xhaka 42' Oleksandr Zinchenko 90'

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles -5' Bruno Guimarães 27' Callum Wilson 28' Joelinton 58' Miguel Almirón 59'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania to A. Madley. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Arsenal stanie naprzeciw Oxford United, następne spotkania z drużynami Tottenham i Manchester United a Newcastle podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Crystal Palace.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Edward Nketiah Jamaal Lascelles nierzadko zagwarantowały własnym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska męczą kibica. Warto więc śledzić spotkania sportowe ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Arsenal i Newcastle w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Emirates Stadium.