Mecz Arsenal kontra Wolves zakończony wynikiem 5-0

W dniu 2023-05-28 15:30 na stadionie Emirates Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Arsenal a Wolves.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Arsenal oraz Wolves wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

 

Gole strzelali: G. Xhaka 11' 1-0 Gabriel Jesus G. Xhaka 14' 2-0 B. Saka 27' 3-0 L. Trossard Gabriel Jesus 58' 4-0 L. Trossard J. Kiwior 78' 5-0 E. Smith Rowe

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Wolves:

Główny arbiter meczu - A. Marriner. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arsenal zmierzy się już z MLS All-Stars, następne spotkania z drużynami i a Wolves zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące poczynania ligi Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak raz za razem zapewniły swoim kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy ostre faule, niezwykłe gole i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami są bardzo zajadłe, nie często bywa, iż mecze nudzą kibica. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Arsenal oraz Wolves w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Emirates Stadium.