Strona poświęcona Kanonierom

Kanonierzy na YT

Arsenal - Aston Villa, wynik 0-2

Arsenal kontra Aston Villa, wynik meczu: 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Arsenalem a Aston Villą w ramach 33. kolejki Premier League na stadionie Emirates zakończył się zwycięstwem drużyny gości 0-2. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, piłkarze Aston Villi zdołali skutecznie wykorzystać sytuacje bramkowe po przerwie, zyskując cenne trzy punkty. Spotkanie, które odbyło się 14 kwietnia o godzinie 15:30, przyniosło emocje i dynamiczną grę obu zespołów.

Brighton kontra Arsenal zakończony wynikiem 0-3

Dnia 2024-04-06 16:30 na stadionie American Express Community's Stadium odbyło się spotkanie Brighton - Arsenal: 0-3

W ostatnim meczu 32. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Brighton i Arsenal, popularni "Kanonierzy" odnieśli pewne zwycięstwo 3:0 na wyjeździe. Spotkanie, które miało miejsce 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 16:30, na American Express Community's Stadium, okazało się pełne emocji i efektownych akcji.

Mecz Manchester City vs Arsenal, wynik 0-0

Dnia 2024-03-31 15:30 na obiekcie Etihad Stadium miał miejsce mecz między Manchester City oraz Arsenal zakończony wynikiem 0-0

W meczu 30. kolejki Premier League pomiędzy Manchester City a Arsenalem na Etihad Stadium padł remis 0-0. Spotkanie rozegrane zostało 31 marca 2024 roku o godzinie 15:30. Chociaż wynik nie przyniósł bramek, emocje na boisku były gorące, a obie drużyny starały się zdobyć przewagę.

Mecz Arsenal - Brentford zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie Arsenal kontra Brentford, wynik końcowy 2-1

W ostatniej kolejce Premier League Arsenal podejmował na własnym stadionie, Emirates Stadium, drużynę Brentford. Mecz, który odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 17:30, okazał się niezwykle emocjonujący. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a ostateczne zwycięstwo przypadło gospodarzom, którzy pokonali rywali 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak w drugiej połowie Arsenal zdołał zdobyć decydującego gola, przynosząc sobie trzy punkty.

Sheffield Utd - Arsenal zakończony wynikiem 0-6

Mecz Sheffield Utd vs Arsenal zakończony wynikiem 0-6

W jednym z najbardziej jednostronnych starć w historii Premier League, drużyna Arsenalu odniosła miażdżące zwycięstwo nad Sheffield Utd wynikiem 6-0 na Bramall Lane. Mecz ten miał miejsce dokładnie tydzień temu, 4 marca o godzinie 20:00. Arsenal kontrolowało grę od pierwszego gwizdka, prowadząc już 5-0 po pierwszej połowie, pozostawiając Sheffield Utd bez szans na jakikolwiek powrót do gry.

Mecz Burnley vs Arsenal wynik spotkania 0-5

Spotkanie Burnley vs Arsenal, wynik końcowy 0-5

W minioną sobotę na boisku stadionu Turf Moor zanotowano widowiskowe starcie pomiędzy drużynami Burnley i Arsenal w ramach 25. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem Arsenalu 5-0, w którym goście prowadzili już 2-0 na przerwę. Mecz miał miejsce w dniu 17 lutego 2024 roku o godzinie 15:00. Arsenal zaprezentował się znakomicie, zdobywając komplet punktów na wyjeździe.