Spotkanie Arsenal - Aston Villa zakończone wynikiem 3-1

Arsenal - Aston Villa wynik spotkania 3-1. Dnia 2021-10-22 19:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Arsenal a Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Arsenal a Aston Villa wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: T. Partey 23' 1-0 E. Smith Rowe P. Aubameyang 45' 2-0 E. Smith Rowe 56' 3-0 P. Aubameyang J. Ramsey 82' 3-1 L. Bailey

Żółte kartki Arsenal: Albert Sambi Lokonga 45' Pierre-Emerick Aubameyang 66'

Żółte kartki Aston Villa: Ollie Watkins 1' Tyrone Mings 27' John McGinn 32' Matt Targett 61' Douglas Luiz 84'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter meczu to Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arsenal stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Watford. Kolejno natomiast Aston Villa z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Brighton.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Albert Sambi Lokonga Ollie Watkins często sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze statyczne. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League. Arsenal i Aston Villa jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Emirates Stadium.