Dnia 2023-03-19 14:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się mecz między Arsenal oraz Crystal Palace: wynik 4-1

 

Pierwsza część spotkania między Arsenal a Crystal Palace zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2023-03-19 14:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Arsenal a Crystal Palace.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 28' 1-0 B. Saka B. Saka 43' 2-0 B. White G. Xhaka 55' 3-0 L. Trossard J. Schlupp 63' 3-1 B. Saka 74' 4-1 K. Tierney

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Crystal Palace: James Tomkins 59'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Arsenal stanie naprzeciw Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz West Ham natomiast Crystal Palace z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Southampton.

Fani futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak James Tomkins często serwują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Stale natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i oglądać mecze piłkarskie ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Arsenal i Crystal Palace w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Emirates Stadium.