Spotkanie Bournemouth - Arsenal zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-08-20 16:30

Bournemouth - Arsenal 0-3. W dniu 2022-08-20 16:30 na obiekcie sportowym Vitality Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy Bournemouth a Arsenal.

Pierwsza połowa meczu między Bournemouth a Arsenal zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: M. Ødegaard 5' 0-1 M. Ødegaard 11' 0-2 Gabriel Jesus W. Saliba 54' 0-3 G. Xhaka

Żółte kartki Bournemouth: Jordan Zemura 27' Adam Smith 60'

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Jesus 52'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bournemouth zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Liverpool i Wolves. Kolejno natomiast Arsenal zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Manchester United.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Jordan Zemura Gabriel Jesus nieprzerwanie serwują wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska nudne. Zdarzają się brutalne faule, przechodzące do historii gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Bournemouth i Arsenal i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Vitality Stadium.