Dnia 2022-05-16 19:00 na stadionie St. James' Park odbył się mecz między Newcastle i Arsenal zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2022-05-16 19:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Newcastle a Arsenal.

Pierwsza część spotkania między Newcastle a Arsenal zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: B. White 55' 1-0 Bruno Guimarães 85' 2-0

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Arsenal: Ben White 8' Edward Nketiah 47' Granit Xhaka 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Czerwone kartki Arsenal:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Newcastle zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Arsenal zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi ciekawe starcia ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Ben White stale gwarantują kapitalnym fanom wiele wrażeń. Zmagania między graczami są zajadłe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Wielokrotnie natrafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Newcastle i Arsenal jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St. James' Park.