Mecz między Arsenal oraz Wolves zakończony wynikiem 5-0 dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Emirates Stadium

Po pierwszej połowie meczu między Arsenal a Wolves wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Emirates Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Arsenal a Wolves.

Gole strzelali: G. Xhaka 11' 1-0 Gabriel Jesus G. Xhaka 14' 2-0 B. Saka 27' 3-0 L. Trossard Gabriel Jesus 58' 4-0 L. Trossard J. Kiwior 78' 5-0 E. Smith Rowe

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Wolves:

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arsenal zmierzy się już z MLS All-Stars, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Wolves z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wielu kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. stale gwarantują wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania między piłkarzami ligowymi są zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Regularnie obserwujemy bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe gole oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Arsenal i Wolves z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Emirates Stadium.